W koszyku: 0 SZT Wartość: 0.00 PLN

lub

Poznaj innowacyjnę serię Innobella od Brother

Seria tuszów marki Brother oznaczonych jako Innobella wyróżnia się na tle pozostałych wkładów pod względem formuły i efektów stosowania. Poznaj technologię Innobella.

Nazwa serii kartridży wywodzi się z połączenia dwóch słów - innowacja (ang. innovation) i piękno (wł. bella). Innowacyjna technologia zapewnia estetyczny i odporny na blaknięcie wydruk. Obrazy oraz tekst są trwalsze i bardziej wyraziste, a grafika charakteryzuje się bogactwem barw na wyższym poziomie w porównaniu ze standardowymi tuszami.

Trwałość przede wszystkim

Głównym celem przyświecającym zespołowi inżynierów, którzy opracowali ulepszoną formułę, było podniesienie poziomu trwałości i zwiększenie precyzji nanoszenia atramentu na papier. Dokumenty i fotografie są przechowywane przez lata. Jeżeli tusz nie będzie odpowiednio trwały, archiwizacja wydrukowanych materiałów przez okres do kilkudziesięciu lat nie będzie możliwa. Od fotografii też wymagamy wysokiej trwałości - w końcu przekazujemy je z pokolenia na pokolenie. Standardowe tusze i papier są podatne na niekorzystne działanie światła i ozonu - pod ich wpływem po prostu blakną. Seria materiałów eksploatacyjnych Innobella została wyposażona w specjalną formułę zapewniającą odporność na te czynniki.

Drukowanie z Innobellą

Formuła Innobella powoduje, że wydrukowane materiały mają matowe wykończenie. Poza tym, poprawiono bogactwo barw i głębię koloru, aby zdjęcia były drukowane w bardziej naturalnych barwach. Szeroki obszar nanoszena kolorów w połączeniu z technologią ekspansywnej formy nanoszenia barw zapewnia lepszą jakość. Kolorowe atramenty - Yellow, Magenta i Cyan - są łączone w taki sposób, aby stopień odzwierciedlenia odcieni (zwłaszcza zieleni i czerwieni) był jak najwyższy.

Nie tylko tusze

Seria Innobella obejmuje również papier do druku. Jego charakterystycznymi cechami jest bardzo gładka powierzchnia i lepsze właściwości utrwalania kolorów. Zastosowano specjalną technikę powlekania, która wpływa korzystnie nie tylko na estetykę wydrukowanych materiałów, ale również na oszczędność stosowania tuszów.

Innobella najlepsza dla DCP?

Seria materiałów eksploatacyjnych Innobella jest szczególnie polecana użytkownikom wielofunkcyjnych urządzeń Brother z serii DCP. Są to drukarki z funkcją kopiarki i skanera, a niektóre zostały wyposażone także w funkcję faksu. Ich charakterystyczną cechą jest też zastosowanie zaawansowanych głowic drukujących nanoszących krople atramentu o objętości 1,5 pikolitrów. Oznacza to, że średnica kropli wynosi 0,0142 mm. Kropelka jest o 100 razy mniejsza od główki od szpilki - precyzja druku reprezentuje bardzo wysoki poziom. W efekcie ziarnistość jest mniejsza, obraz bardziej gładki, a rozrzut kropel został zredukowany.

Korzyści ze stosowania serii Innobella

Stosowanie materiałów eksploatacyjnych z serii Innobella przyniesie korzyści użytkownikom, którym zależy szczególnie na wzmocnionej trwałości wydruku, bogatej palecie barw i gładkich wydrukach. Krople tuszu są precyzyjnie dozowane na powierzchnię papieru i szybko w niego wnikają ? o marnowaniu atramentu nie ma mowy. Jedyną wadą tej linii jest jej ograniczone zastosowanie. Tusze są przeznaczone dla takich modeli drukarek jak np. Brother DCP-J152W, Brother DCP J140W, Brother DCP-J552DW, Brother MFC-J4710DW i innych.