W koszyku: 0 SZT Wartość: 0.00 PLN

lub

Tonery Samsung

Jeśli znasz numer tonera jaki pasuje do Twojej drukarki wybierz go poniżej. Mamy zarówno zamienniki jak i oryginalne tonery Samsung. Jeśli natomiast nie znasz numeru wkładu, który jest Ci potrzebny - wyszukaj na dole tej strony swoją drukarkę, by dopasować do niej właściwy toner.

Znajdź toner do swojej drukarki laserowej Samsung

O tonerach Samsung

Oferta materiałów eksploatacyjnych do drukarek przygotowana przez spółkę Samsung obejmuje nie tylko tusze do drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych sygnowanych tą marką, ale również tonery. Materiały eksploatacyjne dla laserowych drukarek reprezentują maksymalną wydajność, a przy tym są niezawodne i zapewniają odpowiednio wysoką jakość wydruku.

Tonery Samsung różnią się nie tylko kompatybilnością, ale również wskaźnikiem Page Yield. Przeciętnie wynosi on 1000 – 3000 standardowych stron. W Inkhouse znajdziesz zarówno oryginalne tonery Samsung, jak i ich zamienniki. Wydajne tonery zamienne często nie odbiegają pod względem Page Yield od oryginalnych produktów. Zazwyczaj są one poddawane testom z użyciem drukarek, dla których są dedykowane.

Tonery Samsung zapewniają precyzyjny wydruk w szybkim tempie. Obecnie stosuje się technologię zapewniającą optymalny możliwy zakres skali szarości. Wkłady są projektowane tak, aby znacznie ograniczyć koszty eksploatacji biurowych urządzeń. Jakość tonera przekłada się nie tylko na wydajność wydruku, ale również na jego dokładność. Wysoki stopień odwzorowania jest bowiem determinowana nie tylko przez możliwości technologiczne drukarki czy kserokopiarki, ale również przez jakość tonera. Materiały eksploatacyjne reprezentujące bardzo niski, wręcz nieakceptowalny poziom, rozsypują się tworząc poszarpane krawędzie, niewypełnione, białe obszary i tym podobne mankamenty. Dobrej jakości tonery są wypełnione drobinami o mikroskopijnym rozmiarze i gładkiej powierzchni. Współcześnie produkowane materiały eksploatacyjne od Samsunga mają wypełnienie polimerowe, co pozwoliło na uzyskanie optymalnej jakości w korzystnej cenie.

Klienci często mają dylemat – czy wybrać oryginalny toner Samsunga, czy może tańszy zamiennik. Stosowanie oryginalnych tonerów Samsunga jest gwarancją bezawaryjnego działania urządzenia i wykorzystania w pełni jego potencjału. Ma to szczególne znaczenie w przypadku wydruku fotografii lub grafiki. Zamienniki są wystarczająco dobre do wydruku dokumentów.