W koszyku: 0 SZT Wartość: 0.00 PLN

lub

Tusze Canon

Jeśli znasz numer tuszu jaki pasuje do Twojej drukarki wybierz go poniżej. Mamy zarówno zamienniki jak i oryginalne wkłady Canon. Jeśli natomiast nie znasz numeru wkładu, który jest Ci potrzebny - wyszukaj na dole tej strony swoją drukarkę, by dopasować do niej właściwy tusz.

Wyszukaj tusz Canon po jego numerze

Znajdź tusz do swojej drukarki Canon

O tuszach Canon

Spółka Canon oferująca zarówno oryginalne tusze, jak i zamienniki oraz urządzenia jedno- i wielofunkcyjne powstała w 1937 r. Przez kolejne dekady zdobywała ona kolejne rynki budząc uzasadnione uznanie wśród klientów – zarówno konsumentów, jak i przedsiębiorców i zamawiających na potrzeby urzędów. Obecnie spółka Canon jest bezsprzecznie jednym z liderów na rynku urządzeń stworzonych z myślą o drukowaniu i reprodukcji dokumentów.

Spółka Canon nie zajmuje się jednak wyłącznie produkcja drukarek i innych tego typu urządzeń, choć właśnie z tą sekcją działalności jest najczęściej utożsamiana. Do najbardziej popularnych urządzeń, które są sygnowane przez tę markę należą drukarki atramentowe Canon PIXMA MG2450, Canon PIXMA MX925 i urządzenie wielofunkcyjne Canon Pixma MG2550. Drukarki oferujące także funkcję skanera i kopiarki cieszą się coraz większym zainteresowaniem.

Multifunkcyjne urządzenia lepiej sprawdzają się w biurze i w domu, bo pozwalają na więcej. Standardowe drukarki atramentowe i laserowe nadal jednak znajdują się w kanonie podstawowych urządzeń, których ani w biurze, ani w urzędzie nie może zabraknąć. Spółka Canon oferuje urządzenia, które są konstruowane na potrzeby różnych grup klientów. Na przykład, przedsiębiorcom i podmiotom zamawiającym na potrzeby urzędów są proponowane głównie te drukarki, które są maksymalnie wydajne, a przy tym bardzo ekonomiczne.

Z kolei w przypadku domowych urządzeń drukujących niemałe znaczenie ma także kompaktowy rozmiar oraz elegancki design. Są to kryteria stawiane przez niektórych użytkowników nawet na równi z wydajnością i ekonomią urządzenia oraz jakością wydruku. Do drukarek Canon można używać zarówno oryginalnych tuszów, jak i ich zamienników. Trzeba tylko pamiętać, że w niektórych sytuacjach te pierwsze po prostu lepiej się sprawdzają. Oryginalne tusze wydłużają czas eksploatacji drukarki, co ma niemałe znaczenie, zwłaszcza w przypadku przedsiębiorstw i biur.

Oryginalne tusze do drukarek Canon są opracowane w taki sposób, aby zapewnić wierne odwzorowanie kolorów. Barwy sprawiają wrażenie żywych, a obrazy są bardziej realistyczne. Czarne tusze Canon gwarantują z kolei odpowiednią ostrość nawet małych liter oraz linii. Wysoka jakość wydruku jest szczególnie istotna w przypadku wydruku odbitek na papierze fotograficznym. Zamienniki niestety mogą się nie sprawdzić – ucierpi na tym zarówno jakość, jak i trwałość zdjęć.