W koszyku: 0 SZT Wartość: 0.00 PLN

lub

Tusze HP

Jeśli znasz numer tuszu jaki pasuje do Twojej drukarki wybierz go poniżej. Mamy zarówno zamienniki jak i oryginalne wkłady HP. Jeśli natomiast nie znasz numeru wkładu, który jest Ci potrzebny - wyszukaj na dole tej strony swoją drukarkę, by dopasować do niej właściwy tusz.

Wyszukaj tusz HP po jego numerze

Znajdź tusz do swojej drukarki HP

O tuszach HP

tusze HPSpółka Hewlett – Packard należy do głównych producentów oryginalnych tuszów HP i ich zamienników. Profil spółki jest bardzo zróżnicowany pod względem produktów wypuszczanych na rynek. Marka HP stała się znana głównie dzięki produkcji komputerów osobistych, skanerów i drukarek. Jej rodowód sięga pamiętnego 1939 r. W ciągu kolejnych dekad spółka rozwijała się w różnych kierunkach – m.in. w stronę rynku drukarek, skanerów i materiałów eksploatacyjnych. Obecnie działalność HP w tym zakresie została powierzona w pełni sektorowi Imaging and Printing (IPG).

Klienci doceniają Hewlett Packard głównie dlatego, że dostarcza ona innowacyjnych rozwiązań w zakresie przetwarzania obrazu oraz drukowania. Obecnie jej oferta obejmuje nie tylko klasyczne drukarki atramentowe, ale również urządzenia wielofunkcyjne. Gama materiałów eksploatacyjnych sygnowanych marką HP także jest bardzo zróżnicowana – oprócz oryginalnych tuszów, zawiera także tonery, stworzone w trosce o wysoką jakość wydruku i sprawną pracę urządzeń HP.

Współcześnie trudno wyobrazić sobie sprawne wykonywanie obowiązków bez odpowiedniej drukarki, albo wielofunkcyjnego urządzenia – produkty HP znajdziemy zarówno w biurach i urzędach, jak i w domowych gabinetach. W erze komputerów i tabletów drukarki nadal są potrzebne – zamiast „słowa pisanego” coraz częściej wykorzystuje się „słowo drukowane”, albo przynajmniej wyświetlane na ekranie mobilnych urządzeń.

Tusze HP są produkowane zgodnie z określonymi zasadami – wydajności, wysokiej jakości wydruku oraz ochrony środowiska. Wkłady do drukarek są projektowane w taki sposób, aby mogły zostać poddane recyklingowi. Ekologiczny charakter produktów jest dziś w cenie. Oryginalne materiały eksploatacyjne uchodzą za najbardziej wydajne i niezawodne – jest w tym trochę prawdy, bo w końcu oryginalne tusze HP produkuje się pod kątem wymagań drukarki lub wielofunkcyjnego urządzenia, któremu są one dedykowane.

Gama wkładów drukujących HP jest zróżnicowana – w zależności od potrzeb klient może wybrać wkład pojedynczy lub pakiety zawierające dwa lub cztery egzemplarze. Dzięki temu mamy zapas materiałów eksploatacyjnych na dłużej – oszczędzamy i czas, i pieniądze. Równie ekonomiczne są wkłady wysoko wydajne obniżające do 50% koszty wydruku w porównaniu ze standardowym, oryginalnym wkładem, polecanym głównie tym, którzy drukują okazjonalnie (np. uczniowie, studenci przed sesją, gospodynie domowe itd.).

Aktualnie do najbardziej znanych drukarek atramentowych sygnowanych marką tej spółki należą HP Officejet Pro 8620 WiFi i HP Deskjet Ink Advantage 3515. Pierwszy z wymienionych produktów jest urządzeniem wielofunkcyjnym dedykowanym głównie dla firm. Szybkość druku wynosi 21 stron na minutę. Drukarka może pracować w sieci także jako serwer druku. Drugie z wymienionych urządzeń - HP Deskjet Ink Advantage 3545 również umożliwia drukowanie, skanowanie i kopiowanie dokumentów. Może okazać się niezastąpione w pracy, nauce i domu. Wyjątkowo dobrze sprzedają się także tusze HP 21 oraz HP 301.

Oprócz oryginalnych tuszów HP mamy obecnie dostęp także do zamienników. Trzeba wyraźnie zaznaczyć, że nie są to podróbki oryginałów, tylko legalnie wprowadzone na rynek konkurencyjne materiały eksploatacyjne. Są one nieco tańsze od oryginalnych produktów, ale nieco mniej wydajne. Jeżeli wysoka jakość wydruku i optymalna praca drukarki są traktowane priorytetowo, proponujemy oryginalne tusze HP, których najlepiej sprzedającym się przykładem może być HP 650.