W koszyku: 0 SZT Wartość: 0.00 PLN

lub

Tonery HP

Jeśli znasz numer tonera jaki pasuje do Twojej drukarki wybierz go poniżej. Mamy zarówno zamienniki jak i oryginalne tonery HP. Jeśli natomiast nie znasz numeru wkładu, który jest Ci potrzebny - wyszukaj na dole tej strony swoją drukarkę, by dopasować do niej właściwy toner.

Znajdź toner do swojej drukarki laserowej HP

O tonerach HP

Toner HPDział Imaging and Printing współtworzący strukturę międzynarodowej spółki Hewlett – Packard dostarcza na rynek materiałów eksploatacyjnych nie tylko tusze, ale również tonery. Jednym z najbardziej popularnych rozwiązań wprowadzonych przez Hewlett – Packard w zakresie tonerów jest technologia HP JetIntelligence hard-shell. Jej wprowadzenie pozwoliło na znaczne podniesienie wydajności druku – można wydrukować więcej stron z wykorzystaniem jednego wkładu.

Oferta tonerów HP została dostosowana do potrzeb potencjalnych klientów – każdy znajdzie tam coś dla siebie. Gama tonerów HP obejmuje w zasadzie ich dwa rodzaje, które są oznaczone odpowiednio literami: A oraz X. Tonery HP A są określane jako standardowe, a materiały eksploatacyjne oznaczone X-em reprezentują powiększoną wersję, która z reguły pasuje do tych samych drukarek co A, jednak warto sprawdzić to przed zakupem. Wybierz odpowiedni produkt dla siebie spośród oryginalnych tonerów do drukarek i innych urządzeń drukujących HP. Co wybierają najczęściej klienci? Częstym wyborem jest toner HP 85A do popularnej drukarki LaserJet Pro P1102 oraz HP 83A do HP LaserJet Pro M125nw

Można śmiało powiedzieć, że oferta tonerów HP to propozycja na każdy budżet. Niemniej oprócz oryginalnych materiałów eksploatacyjnych klienci mają dostęp także do zamienników. Są one dostępne na rynku legalnie obok oryginalnych tonerów HP. Nie należy mylić ich z podróbkami! Zamienne tonery dedykowane dla urządzeń sygnowanych marką HP są dostosowane do ich parametrów. Nie ma ryzyka, że spowodują usterkę – z kolei z podróbkami nie ma żartów.

Oryginalne tonery HP są niezawodne i zapewniają wysoką jakość wydruku. Wkłady te są również przyjazne dla środowiska. Podobnie jak tusze, tonery HP są poddawane recyklingowi. Zamiennik tonerów HP nie reprezentują tak wysokiej jakości, jak oryginalne. Jedynie zamienniki wątpliwej jakości nie są polecane – mogą doprowadzić do usterek urządzenia drukującego. W naszym sklepie stawiamy jednak przedewszystkim na jakość produktów.

Wybierz odpowiedni toner HP – zamiennik lub oryginał pamiętając, że nie zawsze zamiennik jest bardziej opłacalny niż oryginał. Pod względem jakości wydruku czasami jednak oryginalne tonery HP wypadają lepiej.