W koszyku: 0 SZT Wartość: 0.00 PLN

lub

Tusze Brother

Jeśli znasz numer tuszu jaki pasuje do Twojej drukarki wybierz go poniżej. Mamy zarówno zamienniki jak i oryginalne wkłady Brother. Jeśli natomiast nie znasz numeru wkładu, który jest Ci potrzebny - wyszukaj na dole tej strony swoją drukarkę, by dopasować do niej właściwy tusz.

Wyszukaj tusz Brother po jego numerze

Znajdź tusz do swojej drukarki Brother

O tuszach Brother

Spółka Brother należy do międzynarodowych podmiotów utrzymujących wiodącą pozycję na rynku, w grupie najbardziej znanych producentów drukarek innych podobnych urządzeń oraz dedykowanych im materiałów eksploatacyjnych – zarówno oryginałów, jak i zamienników. Głównymi rynkami dla spółki Brother pozostają rynek europejski, amerykański, a także japoński i tajwański. Początki tej marki sięgają jeszcze okresu sprzed I wojny światowej. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1908 r.

Profil działalności spółki jest skoncentrowany na jednym sektorze rynku elektronicznego – specjalizuje się ona w produkcji urządzeń umożliwiających drukowanie i reprodukcję dokumentów. W jej ofercie znajdziemy między innymi urządzenia mobilne, skanery, faksy, urządzenia do etykiet. Spółka Brother zajmuje się również produkcją materiałów eksploatacyjnych. Od lat producent ten jest konkurencją dla takich podmiotów, jak HP, Samsung i Canon. Brother proponuje szeroką gamę urządzeń, które zostały zaprojektowane z myślą o potrzebach najbardziej wymagających klientów.

Wśród najbardziej znanych urządzeń tej marki można wymienić między innymi drukarkę Brother DCP J315 z bardzo popularnymi tuszami LC985 oraz Brother DCP J105 dedykowaną niewielkim firmom i grupom roboczym. Bardzo często urządzenie jest wybierane także przez klientów indywidualnych, z myślą o domowym użytkowaniu. Wielofunkcyjne urządzenia zapewnia wysoką jakość drukowania, skanowania i kopiowania – łączy ono w sobie funkcję drukarki atramentowej, kopiarki i skanera. Na rynku te drukarki są szczególnie polecane tym, którzy drukuja dużo, ponieważ cena atramentów z alternatywnych firm jest wyjątkowo niska. Kolejnym przykładem mogą być tusze LC1240, których komplet (cyjan, magenta, yellow i black) kupić można nawet poniżej 30zł, a dzięki nim wydrukujemy około 3000 stron - oznacza to druk jednej strony za 1 grosz.

Tusze Brother są przeznaczone do drukarek atramentowych i wielofunkcyjnych urządzeń. Warto przetestować tusz poprzez wydrukowanie strony testowej. W poprawie jakości wydruku pomoże okresowe czyszczenie drukarki atramentowej, niemniej może to wpłynąć na szybsze zużycie tuszu. Ani zamiennik, ani oryginał nie będą zasychać, jeżeli raz na dwa tygodnie użytkownik wydrukuje jedną stronę tekstu lub zdjęcie. Problem zasychania tuszu dotyczy głównie drukarek przeznaczonych do domowego użytku, jednak kupując zamiennik w cenie kilku złotych możemy wkalkulować w ryzyko jego ewentualne zaschnięcie.