W koszyku: 0 SZT Wartość: 0.00 PLN

lub

Tonery Brother

Jeśli znasz numer tonera jaki pasuje do Twojej drukarki wybierz go poniżej. Mamy zarówno zamienniki jak i oryginalne tonery Brother. Jeśli natomiast nie znasz numeru wkładu, który jest Ci potrzebny - wyszukaj na dole tej strony swoją drukarkę, by dopasować do niej właściwy toner.

Znajdź toner do swojej drukarki laserowej Brother

O tonerach Brother

Proponujemy nie tylko oryginalne tonery Brother, lecz także ich zamienniki, które są oferowane w dogodnej cenie. Wspomniane przedsiębiorstwo zostało założone na początku dwudziestego wieku, a pod obecnie znaną nazwą działa już od 1934 roku.

Brother od początku swojej działalności koncentruje się na projektowaniu, produkowaniu i dystrybucji urządzeń służących do reprodukcji dokumentów i drukowania. W jego bogatej ofercie znajdują się między innymi drukarki, skanery oraz urządzenia wielofunkcyjne, które sprawdzą się w każdym biurze i gospodarstwie domowym.

Brother nie należy do liderów sektora rynku, w którym działa. Niemniej zalicza się spółkę do głównych, światowych producentów drukarek, skanerów i urządzeń wielofunkcyjnych służących do druku i reprodukcji dokumentów. Gama produktów sygnowanych przez markę tego przedsiębiorstwa jest bardzo zróżnicowana. Urządzenia Brother sprawdzają się zarówno w biurze, jak i w domu.

Do grona najbardziej znanych drukarek tej marki należą drukarka laserowa Brother HL – 1210WE polecana do użytku domowego, a także Brother HL – 1110E. Brother HL – 1210WE charakteryzuje się wysoką wydajnością i bezprzewodową łącznością. Zmieści się na każdym biurku. Brother HL – 1110E jest kompaktową i monochromatyczną drukarką laserową. Niskie koszty eksploatacyjne oraz odpowiednie parametry (m.in. szybkość druku, rozdzielczość) sprawiają, że doskonale sprawdza się w niewielkim biurze.