W koszyku: 0 SZT Wartość: 0.00 PLN

lub

Drukowanie za ocenianie

Produkty dostępne w sklepie Inkhouse można już oceniać! Wprowadziliśmy możliwość oceniania i wyrażania opinii o zakupionych materiałach eksploatacyjnych. Zakupy stają się pewniejsze jeśli ktoś wcześniej kupił i ocenił dany produkt. Dzięki temu możemy podjąć trafniejszą decyzję i albo zdecydować o zakupie droższego zamiennika lub oryginału albo wręcz przeciwnie - kupić produkt tańszy, a tak samo dobry. W sklepie zaczynają pojawiać się już pierwsze opinie o produktach. Warto zapoznawać się z nimi przed zakupem.

Opinie o tonerze do drukarki

Wygrywaj nagrody za ocenianie produktów

To bardzo proste. Jakiś czas po zrobieniu zakupów wyślemy do Ciebie maila z prośbą o ocenę tego co kupiłeś. Warto ocenić wszystkie produkty, jednak można również wystawić opinię tylko jednemu lub kilku. Szczegółowe informacje na temat ocen i przyznawania za nie wygranych znaleźć można w zaproszeniu do wystawienia opinii, które przyjdzie mailem po zakupach.

Wiarygodność ocen

Dla podniesienia wiarygodności ocen postanowiliśmy, że oceniać produkty mogą tylko Klienci, którzy je kupili. Autor opinii może ocenić produkt ze względu na takie kryteria jak łatwość montażu, jakość wydruku, wydajność, a także dodać komentarz na jego temat. Zachęcamy do oceniania - oceny są bardzo przydatne dla innych kupujących.

Opinie o tonerze do drukarki