W koszyku: 0 SZT Wartość: 0.00 PLN

lub

Tusze Epson

Jeśli znasz numer tuszu jaki pasuje do Twojej drukarki wybierz go poniżej. Mamy zarówno zamienniki jak i oryginalne wkłady Epson. Jeśli natomiast nie znasz numeru wkładu, który jest Ci potrzebny - wyszukaj na dole tej strony swoją drukarkę, by dopasować do niej właściwy tusz.

Wyszukaj tusz Epson po jego numerze

Znajdź tusz do swojej drukarki Epson

O tuszach Epson

Tusze Epson to gama materiałów eksploatacyjnych obejmujących zarówno oryginalne tusze, jak i zamienniki. Spółka rozpoczęła działalność w 1942 r. i obecnie wraz z takimi producentami, jak Brother, Canon i HP tworzy grupę podmiotów wiodących na rynku. Spółka Epson rozwija się dynamicznie poprzez systematyczne opracowywanie i wprowadzanie na rynek innowacyjnych rozwiązań. Spółka stała się znana między innymi dlatego, że jako jeden z pierwszych producentów zaoferowała klientom cyfrową drukarkę.

Skanery i urządzenia drukujące posiadają funkcje ściśle powiązane z drukowaniem i wyświetlaniem obrazu. Produkty, które są sygnowane przez markę Epson, klienci wybierają zarówno do domu, jak i do biura. Wśród najbardziej popularnych drukarek atramentowych wymienia się Epson L130. Model jest bardzo ekonomiczny – koszty eksploatacyjne są stosunkowo niskie. Wspomniane urządzenie wyróżnia się na tle pozostałych nowatorskim systemem zasilania w atrament. Łatwa w obsłudze drukarka reprezentująca dobrą wydajność pracy sprawdzi się w domu i w biurze.

Firmom i urzędom jest polecana także Epson WorkForce Pro WF – 5620DWF. Jej głównymi cechami są energooszczędność i niskie zużycie materiałów eksploatacyjnych. Podobny poziom ekonomii drukowania reprezentuje drukarka atramentowa Epson L565.

Oryginalne tusze Epson pod względem jakości wydruku znacznie wyprzedzają zamienniki – wszystko dzięki wprowadzeniu innowacyjnych rozwiązań. Tusze z technologią UltraChrome HD sprawdzą się szczególnie w przypadku drukowani grafiki. Pozwala ona na uzyskanie odpowiednio wysokiej gęstości optycznej. Dzięki temu zakres dynamiczny barw jest szerszy, co widać w postaci szczegółowości w zakresie zarówno jasnych, jak i ciemnych odcieni. Ma to szczególne znaczenie przy wydruku fotografii.

Korzystając z oryginalnych tuszów Epson zapewniamy najwyższą jakość wydruku zdjęć. Stopień odwzorowania kolorów jest bardzo wysoki. Oprócz wkładów dedykowanych dla odbitek fotografii w ofercie tej marki znajdziemy także standardowe tusze przeznaczone do wydruku dokumentów i tym podobnych materiałów, w przypadku których stopień odzwierciedlenia barw nie jest na tyle istotny. W takiej sytuacji sprawdzą się nawet zamienniki – są tańsze, tylko trzeba uważać żeby oszczędności nie były pozorne.

Od zamienników trzeba odróżniać podróbki – produkty podawane za oryginały, które w rzeczywistości zostały wprowadzone przez nieuczciwy podmiot na rynku. To dlatego na niektórych portalach recenzje na temat oryginalnych produktów są bardzo słabe – podróbki nie tylko narażają na bezpośrednie straty producenta i klientów, ale również niszczą renomę marki budowaną latami. Inkhouse współpracuje wyłącznie z wiarygodnymi dostawcami tuszów Epson.