W koszyku: 0 SZT Wartość: 0.00 PLN

lub

Tonery do HP LaserJet Pro M28w

W inkhouse.pl mamy 3 tonery do drukarki HP LaserJet Pro M28w (W2G55A) dokładniej jest to 1 oryginał (HP) i 2 zamienniki (Whitebox, TFO).
Te wkłady oznaczone są numerami 44A i dostępne są w kolorach: Czarny
Inne możliwe oznaczenie tej drukarki to HP LaserJet Pro-M28w
Ile kosztuje toner? Ceny oryginalnych zaczynają się już od 225.00 zł natomiast zamienniki można kupić już od 27.99 zł.


Toner do HP 44A whitebox CF244A nowy czarny 1K

Toner do HP 44A whitebox CF244A nowy czarny 1K

27.99 zł
Toner do HP TFO H-44AC CF244A nowy czarny 1K

Toner do HP TFO H-44AC CF244A nowy czarny 1K

42.90 zł
Toner oryginalny HP 44A Czarny 1k CF244A

Toner oryginalny HP 44A Czarny 1k CF244A

225.00 zł

Drukarka laserowa HP LaserJet Pro M28w

HP LaserJet Pro M28w
Parametry LaserJet Pro M28w
Rozdzielczość druku600 x 600 dpi
Maksymalny rozmiar papieruA4
Skaner1200 x 1200
Waga5.4 kg
Kod producentaW2G55A

Wydajne urządzenie wielofunkcyjne o najmniejszych rozmiarach wśród tego rodzaju drukarek laserowych. Oferuje druk czarno-biały. Dzięki swoim kompaktowym rozmiarom jest praktycznym rozwiązaniem dla małych powierzchni biurowych lub do użytku domowego. Jej wymiary to: 360 mm szerokości, 264 mm głębokości i 197 mm wysokości. Jest relatywnie lekka o wadze nieco ponad 5 kg, więc można ją przenosić w dowolne miejsce. Zapewnia profesjonalną jakość drukowania, a także kopiowania i skanowania różnego rodzaju dokumentów.

Możliwość drukowania i skanowania z urządzeń mobilnych

Wielofunkcyjne urządzenie oferuje łączność za pośrednictwem Wi-fi lub USB. Możliwość wydruku i skanu ze smartfona za pomocą samego podłączenia do drukarki bez konieczności nawiązywania połączenia z siecią. Również po zainstalowaniu aplikacji HP Smart na smartfonie lub tablecie można łatwo drukować i skanować. Wbudowany skaner ułatwia zapisywanie obrazów i innych dokumentów wprost do pamięci komputera.

Drukowanie z HP LaserJet Pro M28w

Jeśli w swoim biurze stawiasz na wydruk większej ilości materiałów to drukarka laserowa będzie świetnym rozwiązaniem. Do wydruku potrzebny jest jedynie toner z kolorem czarnym. W tego typu drukarkach laserowych odpowiednia ilość pigmentu z tonera nanoszona jest z zasobnika na papier, który pod wpływem ciepła tworzy wydruk. Zapewnia to wysoką jakość i trwałość. Również oszczędnym rozwiązaniem jest opcja druku dwustronnego, ale ręcznego poprzez sterownik.

Obsługa nośników i formatów

Drukarka ma wbudowany czujnik, który rozpoznaje rodzaj papieru. Podajnik wejsciowy w drukarce pomieści 150 arkuszy, a odbiornik do 100 arkuszy. Do drukowania można używać zwykłego papieru, etykiet, kopert i kopert pocztowych o gramaturze od 65 do 120 g/m2 . Obsługuje takie formaty nośników jak: A4; A5; A6; Koperty (C5, DL). Można też wykorzystać nośniki o niestandardowych formatach. Urządzenie jest w stanie wydrukować 18 stron na minutę. Liczba ta może się wahać w zależności od rodzaju zastosowanego papieru. Wydruk pierwszej strony A4 po włączeniu drukarki trwa jedynie 8,2 s. Maksymalna rozdzielczość dokumentów monochromatycznych wynosi 600x600 dpi. Urządzenie jest wysoce wydajne. Według producenta może drukować 8000 stron (na formacie A4) miesięcznie.

Kopiowanie i skanowanie z HP LaserJet Pro M28w

Skaner zaprojektowany w technologi CIS, czyli Contact Image Sensor skanuje w skali 1:1 umożliwia wyeliminowanie problemów z zniekształceniami obrazu i ewentualnymi przebarwieniami kolorów. Skanowane dokumenty są zapisywane m.in w pliku PDF lub mogą być natychmiast wysłane mailem. Można je skanować w kolorze. Drukarka w ciągu minuty jest w stanie wydrukować 18 kopii dokumentów. Kopiowane materiały można powiekszać, przyciemniać lub rozjaśniać. Przydatna funkcją jest możliwość skopiowania za jednym razem dwóch dokumentów jak np. dowódu tożsamości na jednej stronie.

W zestawie do drukarki producent dołącza kabel USB oraz przewód zasilający.

Zobacz też tonery do innych popularnych urządzeń HP LaserJet Pro: