W koszyku: 0 SZT Wartość: 0.00 PLN

lub

Tonery Canon

Jeśli znasz numer tonera jaki pasuje do Twojej drukarki wybierz go poniżej. Mamy zarówno zamienniki jak i oryginalne tonery Canon. Jeśli natomiast nie znasz numeru wkładu, który jest Ci potrzebny - wyszukaj na dole tej strony swoją drukarkę, by dopasować do niej właściwy toner.

Znajdź toner do swojej drukarki laserowej Canon

O tonerach Canon

W bogatej ofercie naszego sklepu InkHouse.pl znajdziesz oryginalne tonery Canon, a także ich zamienniki proponowane w bardzo dogodnej cenie.

Canon jest japońską firmą specjalizująca się m.in. w produkcji fotokopiarek i drukarek komputerowych. Proponowane przez spółkę urządzenia sprawdzają się zarówno w firmach, jak i w gospodarstwach domowych. Canon działa na rynku od 1933 r., a w Europie od 1957 r. Spółka zmieniała pole działalności gospodarczej na przestrzeni lat, co było związane m.in. z wybuchem II wojny światowej.

Wśród najpopularniejszych drukarek laserowych tej marki wymienia się urządzenia należące do serii Canon i – SENSYS, w tym między innymi Canon i – SENSYS LBP253x, Canon i – SENSYS LBP252dw oraz Canon i-SENSYS LBP6670dn. Urządzenia charakteryzują się dobrą wydajnością oraz wysoką jakością wydruku. Ich monochromatyczny design i kompaktowy rozmiar pasuje do biurowego wnętrza.