W koszyku: 0 SZT Wartość: 0.00 PLN

lub

Tusz Canon PG-540BK PG-540 BLISTER Oryginał Tusz Canon PG-540BK PG-540 BLISTER Oryginał

Tusz Canon PG-540BK PG-540 BLISTER Oryginał

ID produktu: 2161

99.00 PLN

Produkt niedostępny

Producent: Canon
Gwarancja: i 24 miesiące
Kod dostawcy: 5225B005
Kod ean: 8714574572536
KolorCzarny
Wydajność (stron A4)180
WielkośćStandard
RegeneracjaNieregenerowany

Oryginalny tusz Canon 540 Black

Czarny tusz Canon 540 to oryginalny wkład drukujący do urządzeń firmy Canon

Kupujesz to co na zdjęciu.

Dlaczego warto wybrać oryginały Canon?

Wydajna praca drukarki, optymalne efekty i wysoka trwałość wydruku otrzymasz w cenie tuszów Canon. Nikt oprócz wtajemniczonych pracowników tego koncernu nie ma pojęcia, co takiego znajduje się w atramencie Canon, że kolory wydrukowanych obrazów są niesamowicie wiernie odwzorowane.Najnowsza generacja tuszów Canon jest wyposażona w technologię głowic drukujących FINE. Zapewniają one jeszcze lepszą jakość wydruku z uwagi na wyższą precyzję działania, a do tego skracają jego czas.

Canon udowodnił, że dobrej jakości zdjęcia można wydrukować także w domu, odnosząc dzięki temu duży rynkowy sukces. Oryginalne tusze tej marki pozwolą wydrukować zdjęcia, które utrwalą wspomnienia dla przyszłych pokoleń. Z kolei treść dokumentu widnieje czarno na białym, bez plam i innych niedoskonałości, nie budząc wątpliwości adresata. Używanie oryginalnych wkładów pozwala wydłużyć czas eksploatacji drukarki.

Zobacz wszystkie oryginały Canon, oraz historię firmy.


Jeśli masz wątpliwości - dopytaj o produkt.

Naszą misją jest to, abyś kupił produkt w pełni spełaniający Twoje oczekiwania, dlatego zawsze chętnie służymy pomocą podczas zakupów.