W koszyku: 0 SZT Wartość: 0.00 PLN

lub

Canon Tusz PG-512 Czarny

Canon Tusz PG-512 Czarny

ID produktu: 1932
5/5 (1 głos)

88.90 PLN

Produkt spakowany w 24h

szt.
Producent: Canon
Gwarancja: i 24 miesiące
Kod dostawcy: 2969B001
Kod ean: 4960999617008
KolorCzarny
WielkośćStandard
RegeneracjaNieregenerowany
Pojemność (ml)15

Canon Tusz PG-512 Czarny

Czarny tusz Canon 512 to oryginalny wkład drukujący do urządzeń firmy Canon

Kupujesz to co na zdjęciu.

Dlaczego warto wybrać oryginały Canon?

Wydajna praca drukarki, optymalne efekty i wysoka trwałość wydruku otrzymasz w cenie tuszów Canon. Nikt oprócz wtajemniczonych pracowników tego koncernu nie ma pojęcia, co takiego znajduje się w atramencie Canon, że kolory wydrukowanych obrazów są niesamowicie wiernie odwzorowane.Najnowsza generacja tuszów Canon jest wyposażona w technologię głowic drukujących FINE. Zapewniają one jeszcze lepszą jakość wydruku z uwagi na wyższą precyzję działania, a do tego skracają jego czas.

Canon udowodnił, że dobrej jakości zdjęcia można wydrukować także w domu, odnosząc dzięki temu duży rynkowy sukces. Oryginalne tusze tej marki pozwolą wydrukować zdjęcia, które utrwalą wspomnienia dla przyszłych pokoleń. Z kolei treść dokumentu widnieje czarno na białym, bez plam i innych niedoskonałości, nie budząc wątpliwości adresata. Używanie oryginalnych wkładów pozwala wydłużyć czas eksploatacji drukarki.

Zobacz wszystkie oryginały Canon, oraz historię firmy.


Jeśli masz wątpliwości - dopytaj o produkt.

Naszą misją jest to, abyś kupił produkt w pełni spełaniający Twoje oczekiwania, dlatego zawsze chętnie służymy pomocą podczas zakupów.